Koltuk Sensörü

Koltuk Sensör Sistemi

Sistemimizin 3 Versiyonu Bulunmaktadır. Kameralı ve Araç Takip Sistemli Koltuk Sensör Sistemi,Kameralı ve Koltuk Sensör Sistemi, Koltuk Sensör Sistemi Olan Versiyonlarımızla Müşterilerimizin Tüm İhtiyaçlarını Karşılamaktayız.

Araç Takipli Koltuk Sensör Sistemi

Araç Takipli Koltuk Sensör Sistemimiz Veli Paneli ve Firma Panelini Bulunmaktadır Veliler İnternet Sitemizden Öğrencinin Koltukta Oturup Oturmadığını Emniyet Kemeri Takılı Olup Olmadığını Kontrol Edebilmektedir. Firma Panelinde İse Araç İle ilgili Tüm Bilgiler ve Lokasyon Bilgisini Kontrol Edebilmektedir.

Kameralı Koltuk Sensör Sistemi

Araç İçerisinde Kamera ile Koltuk Sensör Sistemimiz Tek Ekranda Tüm Kamera Sistemlerine Uyumlu Çalışmaktadır. Bu Sistemizde Veli ve Firma İstediği Zaman Kamera ve Koltuk Durumlarını Online Olarak Kontrol Edebilmektedir.

Koltuk Sensör Sistemi

Koltuk Durumlarını Şöför Önünde Bulunan Dokunmatik Ekran Panel Sayesinde Şöför Yolcuların Durumlarını Kontrol Edebilmektedir.

Sistemizin Alarm Sistemleri

Sistemimiz İçerisinde Bulunan Yazılım ve Yapmış Olduğumuz Anakart Sayesinde Okul Servisinde Çocuk Unutulduğu Zaman İlk Önce 4'lü Flaşör İkazı Yapar Hemen Akabinde Korna Sistemide Devreye Girerek Çevredeki Vatandaşların Dikkatini Çeker. Bunuda Kimse Dikkate Almaz İse Aracın Konumunu ve Plakasını Güvenlik Güçlerine Sms Olarak Gönderir.

1