Cihaz Özellikleri

Teknik Özellikler

Araç Takip Sistemi

Klasik Dvr kayıt cihazlarının çoğunda araç takip sistemi bulunmamaktadır. Nokitech Mobil Dvr dev filoların memnuniyetle kullandığı profesyonel araç takip özelliğine sahiptir.

3G Canlı Yayın

Nokitech Mobil Dvr dahili 3G teknolojisiyle kaliteli aktarım hızına sahiptir. Araç içi görüntülü ve sesli canlı olarak izleyip dinleyebilirsiniz.

Wİ-Fİ Kullanımı

Nokitech Mobil Dvr araç içinde yayınladığı wi-fi internet yayını ile toplu taşıma araçlarını kullanan kişiler internete bağlanabilir. Ayrıca görüntü kayıtlarını alabilmek için kablolu bağlanmanıza gerek kalmaz.

7/24 Sürekli Çalışır

Kaza anlarında birçok Dvr devre dışı kalır ve sonraki gelişmeler kayıt altına alınamaz. Nokitech Mobil Dvr darbe dayanıklıdır ve yedek batarya ile sistemiyle donatılmıştır. Sistem kesintisiz çalışmaya devam eder.

Görüntü Kalitesi

Diğer sistemlerde insanların yüzünün dahi seçilemediği çok düşük kaliteli görüntüler karşınıza çıkar. Nokitech Mobil Dvr çok yüksek görüntü kalitesiyle amacına hizmet etmektedir.

Servis Bildirimi

Nokitech Mobil Dvr akıllı yazılımı sayesinde sürekli arıza kontrolü yapar. Olası arıza durumunda servisi otomatik olarak bilgilendirir. İhtiyaç duyulduğunda aylar öncesinden arızalanmış olup, görev yapmadığını öğrenmek kabustur.

Araçlara Özel

Nokitech Mobil Dvr araçlar için özel üretilmiştir. En kötü şartlarda dahi sorunsuz çalışabilmesi için özel dizayn edilmiş ve bir çok testlerden geçmiştir. Toplu taşıma araçlarına uyumlu ve sorunsuz çalışır.

%100 Yerli Üretim

Nokitech Mobil Dvr %100 Yerli Üretimdir. Devamlı sorun çıkaran çoğu zaman tamiri mümkün olmayan Uzakdoğu kökenli ürünlere karşılık, sorunsuz profesyonel müşteri memnuniyetli odaklı üretilmiştir.

Görme Engelliler İçin

Nokitech Mobil Dvr akıllı telefonlar için özel ek yazılımı sayesinde görme engelli vatandaşlarımızın gözü olur. Telefonlarından uygulamayı açarak gidecekleri yeri söylemeleri yeterlidir.

Kayıp Kişileri Arama

Nokitech Mobil Dvr profesyonel yüz tanıma özelliği sayesinde hafızasına gönderilen resimleri araca binen kişiler ile kıyaslayarak tanır ve bildirir. Bu özellik konuma, adrese ve birçok şarta göre özelleştirilebilir.

Yolcu Sayımı

Nokitech Mobil Dvr profesyonel yüz tanıma özelliği sayesinde indi bindi yapan yolcuları dahi ayırt ederek %96'ya varan doğruluk payıyla taşınan yolcu sayısını raporlar ve bildirir.

3G Data Kullanımı

Diğer basit sistemlerde bağlanan kullanıcı sayısı arttıkça performans düşüp maliyet artarken, Nokitech Mobil DVR sisteminde binlerce kullanıcı bağlansa bile 1 kişi bağlanmış gibi data bağlantısı olur, maliyetler ve performans değişmez.